Author picture

کیدز 24

فهرست مطالب

اگر می خواهید تو فضای مجازی بلایی سر کودکانتان نیاد این پنج تا راهکار را انجام بدید

کودکان از دبستان میتوانند از تبلت و کامپیوتر برای آنلاین شدن استفاده کنند ولی آنها هنوز قدرت تشخیص ندارند و با این دستگاه ها رها شده اند. در این سن کودکان هر چیزی را ارزشمند بشناسند میبینند، آنها ممکن است از تصاویری که میبینند بترسند و ممکن است ناخواسته در معرض محتوای نامناسب قرار بگیرند.

پنج نکته برای محافظت از کودکان در فضای اینترنت

۱.اجازه گرفتن

به کودکانتان یاد بدهید همیشه قبل از استفاده از کامپیوتر از شما اجازه بگیرند و سعی کنید همیشه کنار آنها بنشینید، اگر نمیتوانید کنار آنها باشید آنها را وادار کنید تا از کامپیوتر در فضای باز استفاده کنند تا بتوانید ببینید که چه میکنند.

۲. از افزونه ها و به روز رسانی ها استفاده کنید

همیشه مرورگر کامپیوتر را آپدیت کنید.اگر از کروم یا فایر فاکس استفاده میکنید یک افزونه دانلود کنید که از مشاهده ناخواسته وب سایتهای مشکوک جلوگیری کند.

۳. از یک موتور جستجوی دوست کودک استفاده کنید

یک موتور جستجوی دوستدار کودک در جستجوها فقط نتایجی را لیست میکند که مناسب کودکان است.

۴. اطلاعات شخصی را خصوصی نگه دارید

به کودک خود یادآوری کنید که اطلاعات واقعی خود را در ایمیل ها و فرم های ثبت نام اینترنتی وارد نکنند اگر فرم ها و ایمیل ها مطمئن نیستند.کودکان را تشویق کنید ابتدا از شما بپرسند.

۵. تشویق به گشاده رویی

کودکان را تشویق کنید اگر با هر چیزی در فضای مجازی رو به رو شوند که در مقابل آن احساس ناراحتی یا تهدید داشتند این مسئله را با شما در میان بگذارند.
عصبانی نشوید و فرزند خود را سرزنش نکنید در غیر اینصورت آنها به کمک نیاز داشتند شما را در جریان قرار نمی دهند.

 

اپلیکیشن آوا کیدز:

اپلیکیشن “آوا کیدز” به عنوان یک راهکار هوشمند و جامع برای تغذیه، آموزش، و مراقبت از کودکان معرفی می‌شود. این اپلیکیشن با توجه به سن، بیماری‌ها، و شرایط خاص هر کودک، برنامه غذایی شخصی‌سازی کرده و به والدین کمک می‌کند تا بهترین تغذیه را برای رشد و توسعه سالم فرزندان خود انتخاب کنند. از طریق مقالات، لالایی‌ها و پادکست‌های منحصر به فرد این اپلیکیشن، والدین قادر به یادگیری دقیق‌تر درباره بهترین روش‌ها و نکات برای پرورش فرزندان خود خواهند بود.

 

“آوا کیدز” با ارائه خدماتی هوشمند و شخصی‌سازی شده، به والدین اطلاعات دقیق و قابل اعتمادی در زمینه تغذیه و پرورش کودکان فراهم می‌کند. این اپلیکیشن به والدین این امکان را می‌دهد که با دسترسی به محتواهای آموزشی و تفریحی، تجربه‌ی یک محیط یادگیری چند بعدی را تجربه کنند. “اوا کیدز” نه تنها یک راهنمای قدرتمند در حوزه تغذیه کودکان است بلکه یک همراه هوشمند برای والدین در سفر پررنگ و چالش‌انگیز پرورش فرزندانشان نیز محسوب می‌شود.

توضیحات دکتر بهزاد مقدم، متخصص تغذیه کودکان در خصوص اپلیکیشن آواکیدز

مقالات مرتبط

اشتراک گذاری:

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه
    Verification: 21c1a9e26c75b00f