کیدز 24

نحوه کار با سایت

پیشنهاد می کنیم پیش از ورود به سامانه موارد ذیل را ملاحظه نمایید
کیدز 24
کیدز 24

از اتصال به اینترنت مطمئن شوید

با توجه به سادگی طراحی، صرفا کافیست تا دسترسی به کامپیوتر یا نوت بوک یا تبلت و یا گوشی موبایلی متصل به اینترنت داشته باشید.

کیدز 24

اطلاعات شما نزد ما محفوظ می‌ماند

کلیه مشخصات و اطلاعاتی که از سوی شما در اختیار ما یا پزشکان کلینیک قرار می گیرد، بصورت کاملا محرمانه ذخیره و نگهداری می شود و صرفا در مراجعات بعدی، جهت دستیابی پزشکان به سابقه و معاینه بهینه در اختیار قرار می گیرد.

کیدز 24

پس از ثبت نام و ورود پزشک را انتخاب کنید

مفتخر هستیم به همکاری با حاذق ترین متخصصین و فوق تخصصین اطفال و کودکان کشور در تمام رشته ها. بنابراین پس از ثبت نام اولیه و ورود به سیستم از منوی جستجو، تخصص یا پزشک مورد نظر را جستجو و انتخاب نمایید.

کیدز 24

انتخاب پزشک و پرداخت هزینه

پس از انتخاب پزشک و پرداخت هزینه، تخصیص نوبت صورت می پذیرد. این موضوع از طریق پیامک نیز به شما اعلام می گردد تا با حضور به موقع در سامانه، مشاوره در راس زمان مقرر صورت پذیرد.

کیدز 24

دانلود اپلیکیشن

نرم افزار تلفن همراه (Mobile-application) ما بزودی و پس از تست مراحل فنی از طریق مارکت های تخصصی چون کافه بازار در اختیار شما قرار می گیرد.

کیدز 24

با ما در ارتباط باشید

با شماره تلفن گویا 02191306163 پاسخگوی سوالات فنی شما درخصوص کار با سامانه هستیم. آدرس وب سایت و اینستاگرام ما kidz24.ir می باشد

با مشاهده ویدیو آموزشی با نحوه کار وب سایت بیشتر آشنا شوید

همین الان بدون اتلاف وقت از خدمات ما استفاده کنید

در این شهر هوشمند کلیه نیازمندی های حوزه سلامت شامل: مشاوره و معاینه از راه دور، ویزیت آنلاین، ارائه انواع خدمات در منزل و تامین مایحتاج لازم از طریق فروشگاه تخصصی صورت می پذیرد.
Verification: 21c1a9e26c75b00f