سلامت نسل فردا

متشکل از اساتید و متخصصین حوزه کودکان و همچنین مهندسین حوزه فناوری اطلاعات می باشد، این مجموعه با هدف ارتقای سطح آگاهی خانواده ها و تسهیل دسترسی آنها به خدمات تخصصی پزشکی نوزادان و کودکان، با بهره گیری از ابزارهای نوین و هوشمند، تشکیل شده است. تلاش کرده ایم تا با ایجاد پلتفرم هوشمندی به تامین جامع نیازمندیهای کودکان در حوزه های سلامت، آموزش و رفع نیازمندیهای درمانی اقدام نماییم.

کیدز 24
با سلام و آرزوی سلامتی همیشگی
همسو با تحولات دنیای نوین و پیشرفت های تکنولوژیک صورت پذیرفته مبتنی بر فناوری اطلاعات، تصمیم گرفتیم تا با ایجاد کلینیکی آنلاین، بهره مندی از خدمات تخصصی و فوق تخصصی درمانی را برای تمام کودکان این سرزمین فراهم نماییم تا کلیه کودکان بتوانند از بهترین خدمات درمانی و دسترسی به حاذق ترین متخصصین کشور بهره مند شوند. همچنین مزایایی چون کاهش هزینه و زمان نسبت به مراجعات حضوری، دسترسی سریع تر به پزشک، امکان مشاوره مستقل از زمان و مکان برای پزشکان و متقاضیان و همچنین بهبود مراقبت از بیمار، از دیگر مزایای بهره گیری از سامانه آنلاین کیدز24 می باشد. سعی داریم تا با همکاری و همفکری شما عزیزان بر غنای سرویس و خدمات خود بیفزاییم.
سلامت نسل فردا
پزشکی از راه دور
پزشکی از راه دور یا دورپزشکی (به انگلیسی: Telemedicine) به کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات برای فراهم آوردن مراقبت سلامت و خدمات و حمایت از بیمار یا امداد شونده در زمانی که فاصله جغرافیایی بین دو گروه فراهم کننده و گیرنده خدمات پزشکی وجود داشته باشد گفته می‌شود. گرچه اجماع جهانی در خصوص تعریف پزشکی از راه دور و تفاوت آن با تله هلث (Telehealth) وجود ندارد ولی بیشتر صاحب نظران آن را زیر مجموعه‌ای از سلامت الکترونیکی (eHealth) می‌دانند.
سلامت نسل فردا
قبل
بعدی

چرا انتخاب کیدز24 ؟

کیدز 24

پزشکان حاذق

پزشکان مجموعه از میان حاذق ترین اساتید متخصص و فوق تخصص نوزادان و کودکان انتخاب شده اند.

کیدز 24

سریع ترین زمان

رزرو نوبت پزشک در سریع ترین زمان بدون اتلاف وقت.

کیدز 24

پشتیبانی مستمر

کارشناسان کیدز 24 در تمامی مراحل همراه شما هستند.

کیدز 24

محرمانگی و امنیت

مطمئن باشید اطلاعات شما در کیدز 24 همیشه امن خواهد بود.

خدمات ما

ایجاد پلتفرمی هوشمند برای حل نیازمندیهای حوزه کودکان شامل:

  • کلینیک کودکان کیدز24: مشاوره و معاینه از راه دور و بصورت تصویری
  • صدور نسخه نویسی الکترونیک (مورد تایید سازمانهای بیمه گر) قابل دریافت از کلیه داروخانه های کشور
  • صدور انواع بیمه نامه درمانی/ عمر و پس انداز برای کودکان و خانواده ها با همکاری بیمه های کارآفرین و سامان
  • برگزاری همایش ها و وبینار های آموزشی در حوزه مادر و کودک
  • تامین مایحتاج لازم ازطریق فروشگاه تخصصی

 صورت می پذیرد. مجوزهای لازم از مراجع ذی صلاح اخذ و در فوتر (پایین) وب سایت قرار گرفته اند. این مجموعه مورد تایید جامعه پزشکی کشور و طرف قرارداد با بیمارستانها و مراکز درمانی بخش خصوصی می باشد. دیگاه ما، ارائه ی باکیفیت ترین و تخصصی ترین خدمات پزشکی می باشد. از آنجا که رضایت مخاطبین بزرگترین دغدغه مدیران ارشد و کادر اجرایی شرکت می باشد تلاش شده تا با بهینه سازی فرایندهای اجرایی، و استقرار فیدبک سیستم، از نظرات ارزشمند شما بهره مند گردیم. پیشاپیش از اینکه این شرکت را به عنوان کارگزار خود انتخاب می نمایید صمیمانه سپاسگزاریم و امیدواریم با ارائه سرویس و خدمات مناسب، درمانگر و یاریگر همیشگی کودکان شما باشیم.

پزشکی از راه دور
Verification: 21c1a9e26c75b00f