مشاوره کودکان

مشاوره کودکان
Author picture

کیدز 24

فهرست مطالب

امروزه ضرورت وجود کلینیک آنلاین کودک، از جمله  مواردی است که در دنیای امروز از آن به شدت استقبال می‌شود. کلینیک آنلاین امکانی را برای متقاضیان به وجود می‌آورد تا بتوانند به ساده‌ترین راه ممکن از خدمات مشاوره، راهکارهایی برای مشکلات خانوادگی، مشاوره تربیت کودک، مشاوره روانشناسی و مواردی از این قبیل برخوردار شوند. به عبارتی کلینیک آنلاین، کمک‌هایی را به صورت کاملاً انلاین  و با کمترین هزینه در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد. تنها راه استفاده از اینگونه مشاوره‌ها و راهنمایی‌ها، دسترسی به اینترنت، کامپیوتر و مراجعه به سایت مربوطه است. با توجه به  جهش ناگهانی ویروس کرونا، مشاوره غیر حضوری و بهره‌مندی از خدمات درمانی آنلاین یکی از موثرترین شیوه‌هایی است که به سلامت کودک، کمک قابل توجهی می‌کند. متقاضیان با شرکت و عضویت در کلینیک آنلاین می‌توانند از خدماتی مانند دریافت راهنمایی در حوزه تغذیه کودکان، روانشناسی کودک، آموزش و یادگیری کودک، مشاوره آنلاین پزشکی، مشاوره آنلاین روانشناسی کودک و موارد این چنینی بهره‌مند شوند.

هدف از مشاوره کودک چیست؟

بهره‌مندی از کلینیک آنلاین برای برطرف کردن مشکلات رفتاری و روانشناسی کودک از جمله کاربردی‌ترین و به صرفه‌ترین امکاناتی است که متقاضیان می‌توانند از آن به راحتی استفاده نمایند. موضوعاتی مانند درمان اضطراب، افسردگی، پرخاشگری، استرس، ناتوانی‌های جسمانی، مشکلات تغذیه‌ای، بی‌اشتهایی و یا پرخوری، کم تحرکی، ضعف روحی و سایر مشکلات مرتبط با سلامت کودک از جمله رایج‌ترین مسائلی است که والدین با آن مواجه هستند. به عبارتی هدف از مراجعه آنلاین برای دریافت مشاوره آن است که بتوان مشکلات کودکان را به راحتی تجزیه و کنترل نمود. اگر چنانچه تغییر چشمگیری در رفتار کودک خود مشاهده کردید، می‌توانید به سادگی از طریق مراجعه به کلینیک آنلاین کودک، مسأله خود را مطرح نموده و برای پیشگیری و کنترل رفتارهای  غیر منتظره کودک خود راهکارهای سودمند را دریافت نمایید.

ویژگی‌های مشاور کودک

روانشناسان کودک و متخصصانی که در زمینه سلامت روان کودک فعالیت می‌کنند، کسانی هستند که با علم روانشناسی، در زمینه رفع مشکلات زمینه‌ای و بهبود رشد اجتماعی، هوش اجتماعی، سلامت روان و هوش عاطفی کودک فعالیت مؤثر دارند. بدین ترتیب  با استفاده از دانش و تخصص لازم به شناسایی و ارزیابی مشکلات پی برده و برای برطرف کردن مشکلات کودکان، راهکارهایی سودمند ارائه می‌دهند. مشاوره آنلاین این امکان را ایجاد می‌کند تا در صورت عدم دسترسی به روانشناس و یا روان درمانگر، اختلالات عمومی کودک از جمله خشم، استرس، ترس، پرخاشگری و نظایر این موارد را  شناخته و بهبود بخشید.

خدمات ارائه شده در کلینیک آنلاین

در کلینیک آنلاین کودک شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن  به انواع مختلف خدمات آنلاین دسترسی داشته باشید. این خدمات شامل مواردی مانند استفاده از برنامه‌های تغذیه مناسب با سن کودک، رژیم درمانی، برنامه‌های ورزشی، برنامه‌های درمانی فردی، آموزش و رشد مهارت‌های گوناگون، چگونگی مدیریت استرس، چگونی رفتار با کودک،  مشاوره والدین، مشاوره روانشناسی کودک، توسعه مهارت‌های هوشی کودک، معرفی بازی و سرگرمی‌های کاربردی ویژه کودکان و مواردی از این قبیل می‌شود. در‌ واقع کلینیک مشاوره کودک مانند یک مجله آموزشی در اختیار والدین قرار می‌گیرد تا بتوانند با کمترین وقت و هزینه از طیف متنوع آپشن‌های آن برخوردار شوند. از دیگر مزایای استفاده از خدمات  کلینیک مشاوره کودک می‌توان به  اطلاع از آخرین اخبار پزشکی کودکان، زمان‌بندی واکسیناسیون ، معاینه آنلاین کودکان، ویزیت آنلاین اطفال، مشاوره پزشکی، مقاله‌های پزشکی، برنامه‌های بهداشت کودکان، توانبخشی، مشاوره تلفنی و هر آنچه که به سلامت کودک مرتبط می‌شود، اشاره کرد.

چرا کلینیک آنلاین کودک؟

تمامی افراد می‌توانند از مشاوره آنلاین و خدمات مرتبط با آن بهره مند شوند. در بسیاری از مواقع بسیاری از افراد نمی‌توانند به راحتی به مشاور و یا هر روانشناسی اعتماد کنند و یا در پرداخت هزینه‌های مرتبط با مشاوره حضوری مشکلاتی دارند. در نتیجه کلینیک و مشاوره آنلاین فرصتی است تا بتوان با حداقل ترین هزینه از بهترین و کاربردی ترین راهنمایی‌ها در زمینه‌های گوناگون به‌خصوص مسائل مرتبط با سلامت کودک بهره جست. خدمات کاربردی که به صورت آنلاین به متقاضیان ارائه داده می شود، این امکان را حتی برای متقاضیانی که به هر دلیلی تمایلی به مشاوره حضوری ندارند، ایجاد می‌کند تا آن‌ها هم بتوانند با آخرین اخبار و مشاوره روز در امور مرتبط با سلامت کودک اطلاع حاصل نمایند. بدین ترتیب اگر به هر دلیلی تمایل به مشاوره حضوری نداشته و یا تمایل به مشخص شدن هویت خود ندارید و یا به هر دلیلی از مشاوره حضوری خجالت می‌کشید، مشاوره از طریق کلینیک آنلاین بهترین گزینه است. گفتنی است که کلینیک آنلاین خدماتی را در حوزه توانبخشی کودکان  با معلولیت جسمانی، درمان کودکان اوتیسم، بهبود هوش اجتماعی، بهبود توانایی‌های مهارتی و نظایر این موارد را نیز در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد تا بتوانند ارتباطات موثری را با دنیای پیرامون خود برقرار کنند.

مزیت‌های استفاده از کلینیک مشاوره کودک

با توجه به توضیحات گفته شده، تا حدی با چگونگی کارکرد کلینیک آنلاین و خدمات آن آشنا شدید. تاثیرگذاری بالا و برقراری  ارتباط آسان با استفاده از خدمات آنلاین از مهمترین امتیازهای آن می‌باشد. همچنین از دیگر مزیت‌های آن می‌توان به صرفه‌جویی در هزینه و زمان اشاره کرد. قابل ذکر است که استفاده رایگان برای حل مشکلات رفتاری کودک و استفاده از راهنمایی‌های سودمند آنلاین برای کسانی که جهت پرداخت هزینه‌های مرتبط با مشاوره، مشکلات عدیده‌ای دارند، بسیار سودمند است. آشنایی با انواع راهکارهای درمانی، تغذیه‌ای، ورزشی، خدمات روانشناسی و مانند این‌ها از دیگر فواید مشاوره آنلاین محسوب می‌شود.

اپلیکیشن آوا کیدز:

اپلیکیشن “آوا کیدز” به عنوان یک راهکار هوشمند و جامع برای تغذیه، آموزش، و مراقبت از کودکان معرفی می‌شود. این اپلیکیشن با توجه به سن، بیماری‌ها، و شرایط خاص هر کودک، برنامه غذایی شخصی‌سازی کرده و به والدین کمک می‌کند تا بهترین تغذیه را برای رشد و توسعه سالم فرزندان خود انتخاب کنند. از طریق مقالات، لالایی‌ها و پادکست‌های منحصر به فرد این اپلیکیشن، والدین قادر به یادگیری دقیق‌تر درباره بهترین روش‌ها و نکات برای پرورش فرزندان خود خواهند بود.

 

“آوا کیدز” با ارائه خدماتی هوشمند و شخصی‌سازی شده، به والدین اطلاعات دقیق و قابل اعتمادی در زمینه تغذیه و پرورش کودکان فراهم می‌کند. این اپلیکیشن به والدین این امکان را می‌دهد که با دسترسی به محتواهای آموزشی و تفریحی، تجربه‌ی یک محیط یادگیری چند بعدی را تجربه کنند. “اوا کیدز” نه تنها یک راهنمای قدرتمند در حوزه تغذیه کودکان است بلکه یک همراه هوشمند برای والدین در سفر پررنگ و چالش‌انگیز پرورش فرزندانشان نیز محسوب می‌شود.

توضیحات دکتر بهزاد مقدم، متخصص تغذیه کودکان در خصوص اپلیکیشن آواکیدز

مقالات مرتبط

اشتراک گذاری:

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه
    Verification: 21c1a9e26c75b00f