اجاره دستگاه فتوتراپی

در فتوتراپی از نور مخصوصی برای تغییر شکل بیلی‌ روبین استفاده می‌شود و در نتیجه کودک بهتر می‌تواند بیلی‌ روبین را تنظیم کند. با این که این روش درمانی مطمئن و بی‌خطر بوده و به ندرت عوارض جانبی به دنبال خواهد داشت اما برای نوزادان زودرس از چشم‌بندهای مخصوصی استفاده می‌شود تا چشم آنها در برابر نور فتوتراپی مصون بماند. بدن نوزاد در معرض نورهای سفید، آبی یا سبز قرار می‌گیرد به گونه‌ای که به بیشترین قسمت‌های پوست نوزاد تابیده شود. 

زردی نوزاد

اجاره دستگاه فوتوتراپی

زردی نوزاد تازه متولد شده شامل زردی پوست و چشم کودک است. زردی نوزاد تازه متولد شده بسیار شایع است و نیاز به درمان زردی نوزاد در منزل و اجاره دستگاه زردی نوزاد دارد و  هنگامی ممکن است رخ دهد که سطح بیلی روبین در نوزادان زیاد باشد، رنگ دانه زرد که در هنگام تجزیه طبیعی گلبول های قرمز تولید می شود.

در نوزادان بزرگتر و بزرگسالان، کبد بیلی روبین را تجزیه می کند و سپس آن را از طریق دستگاه گوارش دفع می کند. با این حال، کبد هنوز در حال رشد یک نوزاد ممکن است به اندازه کافی بالغ نباشد تا بیلی روبین را از بین ببرد. جهت اجاره دستگاه فتوتراپی برای درمان زردی کودکان کافیست با شماره تماس 02191306163 تماس حاصل فرمایید و پس از تکمیل اطلاعات دستگاه را اجاره کنید.

آزمایش زردی بدون خون گیری

دستگاه بیلی روبین متر وسیله سنجش میزان زردی (یرقان) بوسیله تشخیص میزان بیلی روبین در سرم خون نوزادان و شیرخوارگان از طریق پوست است.

بیلی چک (BiliChek) وسیله ای سبک و کوچک با کاربری بسیار آسان می باشد که در تمامی مراکز درمانی و بیمارستان های سراسر کشور ها استفاده می گردد، متاسفانه در سال هایی که کشور در تحریم بوده است دستگاه هایی با نام مشابه وارد کشور شده که به این دستگاه ها ساخت کشور چین بوده که نه تنها FDA  یا تائیدیه سازمان و غذا و دارو را نداشته بلکه تائیدیه وزارت بهداشت را ندارند و به صورت غیر مجاز وارد کشور شده و می شوند. جهت انجام آزمایش زردی بدون خون گیری کافیست با شماره تماس 02191306163 تماس حاصل فرمایید و پس از تکمیل اطلاعات آزمایش خود را ثبت نمایید.

Verification: 21c1a9e26c75b00f